Aile Dramı Yazıyor - Boolywood Haberler
 

Aile Dramı Yazıyor
 
 

“Zindagi Na Milegi Dobara” ile geçen sene ödüller kazanan ünlü senaryo yazarı Zoya Akthar şimdi de bir aile dram filmi senaryosu yazdığını açıkladı.

Bir haber servisine konuşan ünlü yazar şunları söyledi: “Şuan da bir aile dramı yazıyorum. Senaryoyu daha bitirmedim, henüz üzerinde konuşmak için çok erken. Ama söyleyebileceğim tek şey şu ki bu benim tarzımda bir aile dramı olacak.”

Akhtar’ın Bollywood’da yönetmen olarak ilk ortaya çıktığı film olan “Luck by Chance” zorlukların arasından yükselişi anlatırken, geçen yıla damga vuran filmi “Zindagi Na Milegi Dobara” ise aşkı ve dostluğu anlatıyordu.

Farklı hikayelerle devam etmek istediğini söyleyen Zoya sözlerine: “Farklı hikayeler denemek istiyorum. Yeni bir şey yapmak ve çeşitli konular denemek istiyorum.” şeklinde devam etti.

Yakında vizyona girecek olan ve bir çok Bollywood hayranının merakla beklediği “Talaash” filminde de senaryo üzerinde çalışan Zoya bu konuda da şunları aktardı:

“Bu film bir gerilim dram tarzı bir film. Hala anlayamadığım bir olay yaşadım. Yönetmen Reema Kagti ile konuştuğumda bunu nasıl adapte edebileceğimiz ve onun haricinde hikaye yaratabileceğimiz konusunda düşünüyorduk. Gerilim tarzı filmleri seviyorum. Hindistan’da artık bu tarz filmler yapmıyoruz, nedenini de bilmiyorum.”

Aamir Khan, Kareena Kapoor ve Rani Mukherji gibi isimleri barındıran kadrosuyla Talaash 30 Kasım’da vizyona girecek.

 
Yukarı Çık