Ishaqzaade Dangerous Ishq' ı Solladı - Boolywood Haberler
 

Ishaqzaade Dangerous Ishq' ı Solladı
 
 

Günlerdir beklenen iki film geçtiğimiz Cuma günü vizyona girdi. Başrollerini Arjun Kapoor ve Parineeti Chopra’nın paylaştığı, Habib Faisal’ın ise yönetmenlik koltuğunda oturduğu “Ishaqzaade”nin zaten listelerde öne çıkması beklenmekteydi. Ancak yine de Karisma Kapoor’un “Dangerous Ishq” filmi karşısında neler yapacağı merak konusuydu.

Hindistan’da geçtiğimiz Cuma günü vizyona giren iki filmden Ishaqzaade’nin seyircilerin daha çok ilgisini çektiği ise gelen bilgilerden ortaya çıktı. Film yapımcısı Boney Kapoor’un oğlu Arjun Kapoor ve güzel aktris Priyanka Chopra’nın sevimli kuzeni Parineeti Chopra’nın oynadığı Ishaqzaade box-office listelerine muhteşem bir giriş yaptı.

Her ne kadar filmin bütçesi düşük ve oyuncularının henüz sinema sektöründe yeni isimler olmasına rağmen iki gencin aşkını anlatan film, izleyicilerin övgüsünü aldı. Film ilk gününde 45.4 Milyon Rupi (Yaklaşık 1.5 Milyon TL) gişe geliri elde etti ve yılın beşinci en iyi girişini yaptı. İkinci gün ise bu rakam 50 Milyon Rupi (Yaklaşık 1.7 Milyon TL)’ye ulaşarak büyüme gösterdi.

Bu rakamların karşısında Karisma Kapoor’un “Dangerous Ishq” filmi ise yalnızca 35 Milyon Rupi (1.17 Milyon TL) ile ilk üç günü tamamladı.

 
Yukarı Çık